LV EN RU ET

PAR MUMS

Viesnīcas atrašanās vieta ir ideāli piemērota, lai iepazītu Latvijas apburošos lauku apvidus, dodoties ar darbu saistītos komandējumos vai piedalītos sporta pasākumos. Viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā, kur visas ievērojamākās Madonas apskates vietas, infrastruktūras, un sporta objekti ir rokas stiepiena attālumā.

Madonas viesnīcas ēka jau vēsturiski būvēta kā viesnīca, tā uzcelta 1974. Gadā. Taču laika gaitā pamazām viesnīca zaudēja savas funkcijas – ēkas pirmajā stāvā tika izvietots skolēnu nams, trešajā stāvā rajona padome, ceturtajā stāvā zemessardze un tikai neliela ēkas daļa tika izmantota kā viesnīca.

SIA ”Madonas viesnīca” tika dibināts 2002.gada 30.augustā ar mērķi atkal šo ēku izmantot tikai kā viesnīcu. Pamazām tika veikta viesnīcas renovācija, vispirms ceturtais stāvs, kafejnīcas telpas, trešais stāvs, pirmais stāvs, fasāde un visbeidzot otrais stāvs. Šobrīd klientiem piedāvājam kvalitatīvus, Eiropas standartiem atbilstošus viesnīcas pakalpojumus, to apliecina arī 3 zvaigžņu sertifikāta piešķiršana. 

Trīszvaigžņu viesnīca piedāvā:

  • Viesmīlīgas naktsmājas 82 personām (ja nakšņotāju skaits ir lielāks, klājam papildvietas),
  • Viesnīcā atrodas 43 viesu istabas (vienvietīgas, divvietīgas, trīsvietīgas, četrvietīgas istabas un luksus istabas, kā arī īpaši tiek domāts par ģimenēm ar bērniem izveidojot atsevišķas ģimenes istabas). Katram viesim ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko nakšņošanas iespēju par atbilstošāko cenu.
  • Istabiņas aprīkotas ar mīksto grīdas segumu, WC, dušas, fēns, TV, internetu
  • Viesiem ikdienā tiek piedāvātas plašas zviedru galda tipa brokastis, katrs var sev izvēlēties to, kas vislabāk garšo.

HOTEL MADONA piedāvā telpas semināriem, banketiem un citiem pasākumiem. Viesnīcā ir specializētā konferenču zāle līdz 30 cilvēkiem, svinību zāle līdz 100 cilvēkiem (ar vietu dejām līdz 60 cilvēkiem), kamīnzāle ar ietilpību līdz 20 cilvēkiem (kamīnzāle izmantojama kopā ar svinību zāli). Svinību zāli var izmantot arī semināriem (teātra izkārtojums līdz 100 cilvēkiem). Viesnīcas telpās klājam galdus banketiem, jubilejām un citiem pasākumiem, piedāvājam kafijas pauzes semināriem.

Ikviens pie mums ir laipni gaidīts!