LV EN RU ET

SVINĪBAS

Vai Jūs meklējat lieliskas telpas dzimšanas dienas, kristību, kāzu vai izlaidumu svinēšanai? Svinības ir brīži, kur mēs satiekam savus mīļos, no sirds izsmejamies, izbaudām kopā būšanu un vienkārši labi pavadām laiku. Kopā ar mums Jūsu svētki kļūs vēl gaidītāki! Uzticiet savas svētku rūpes mums! Piedāvājam telpas, individuāli izstrādātas ēdienkartes un profesionālu servisu nelielu svinību rīkošanai pašā pilsētas centrā.

Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs, lai apkalpotu Jūsu svētkus, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Sazinieties ar mums, izstāstiet savu svinību ieceri, un priecāsimies izstāstīt, ko tieši varam piedāvāt. Jo svētki ir jāsvin!

SVĒTKI

Plānojot uzņēmuma klientu vai darbinieku pasākumus, vai atzīmēt īpašu svētku dienu, noteikti ir vērts uzzināt, kādas iespējas sniedz HOTEL MADONA. Viesnīcas telpās pieejama plaša svinību zāle, kur iespējams sarīkot banketus un dažādus saviesīgus pasākumus līdz 100 personām, ja tiek rīkots pasākums ar dejām un “ dzīvo mūziku” – līdz 60 personu ietilpība. Blakus lielajai svinību zālei ir izveidota neliela kamīnzāle, kas var tikt izmantota lielākai ietilpībai, kā bērnu stūrītis vai papildus vieta mielasta galdiem (līdz 15 personām).

Izvēloties organizēt Jūsu pasākumus
HOTEL MADONA,
Jūs būsiet trāpījuši desmitniekā, jo:

  • telpas var tikt iekārtotas atbilstoši svētku tematikai;
  • nepieciešamības gadījumā Jūsu viesi varēs palikt pa nakti viesnīcā;
  • auto iespējams novietot plašā bezmaksas auto stāvvietā, kas atrodas tieši pie viesnīcas;
  • piedāvājam nepieciešamo aparatūru pasākuma norisei – TV ekrānu, skaņu pulti un bezmaksas WIFI.

Svinību zāle piemērota ģimenes svinībām, jubilejām, konferenču kafijas pauzēm, pusdienām un vakariņām. Laba un plaša svinību zāle ir pirmklasīga vieta, kur svinēt banketus, ļauties jestrām dejām un priecāties no sirds.

- līdz 80 viesiem

- līdz 60 viesiem

- līdz 53 viesiem

INFORMĀCIJAI:   +371 29278800  (darba dienās, darba laikā); hotelmadona@inbox.lv